Prestige


Prestige to drożdże gorzelnicze pozwalające na produkcję bardzo mocnych trunków z nastawu zbożowego. Można je stosować także do nastawów z jęczmienia, żyta, pszenżyta, kukurydzy, pszenicy, ryżu, wszelkiego rodzaju kasz, ziemniaków lub skrobi. Drożdże Prestige charakteryzują się szybką i czystą fermentacją oraz minimalnym udziałem produktów ubocznych, co przekłada się na wysokiej jakości smak końcowego produktu. Każde opakowanie zawiera nie tylko drożdże, ale także pożywkę i mikroelementy niezbędne do ich właściwej pracy. Dzięki temu nie jest konieczne stosowanie dodatkowych preparatów.

Kompozycja drożdży gorzelniczych Prestige Vodka jest powszechnie używana w przemysłowym przerobie zboża na alkohol. Z kolei drożdże Turbo Prestige Black Bull to szybkie i silne drożdże przeznaczone do nastawów cukrowych i owocowych. Na uwagę zasługują także Prestige Batch Turbo Yeast 14%, drożdże przeznaczone do bardzo dużych nastawów (nawet 1000 litrów).

Oczywiście nie należy zapominać, że drożdże gorzelnicze to nie to samo, co drożdże winiarskie. Produkcja wina z użyciem tych pierwszych może być nieudanym eksperymentem. Jeżeli interesują Państwa akcesoria winiarskie, serdecznie zapraszamy do innego katalogu.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.