Double Snake


Double Snake to znana i chętnie wybierana przez klientów marka drożdży przeznaczonych do produkcji alkoholu. Marka należy do brytyjskiej firmy Hambleton Bard Ltd. Double Snake to bardzo szybko pracujące drożdże gorzelnicze. W każdym opakowaniu znajdziemy mieszankę specjalnie dobranych szczepów drożdży, a także pożywki, witaminy i mikroelementy niezbędne dla ich prawidłowego rozwoju. Stosowanie dodatkowych preparatów nie będzie zatem konieczne. Producent zapewnia także dokładną instrukcję prawidłowego stosowania drożdży.

W poniższym katalogu wyróżniają się drożdże Double Snake Turbo C 48h. Są to jedne z najszybszych i najwydajniejszych drożdży na rynku – w odpowiednich warunkach przerabiają nawet 8kg cukru do 21%. Mocną stroną tych drożdży jest także wyjątkowa klarowność destylatu.

Poszczególne kompozycje Double Snake różnią się szybkością pracy i mocą. Wszystkie są jednak przeznaczone do nastawów cukrowych, z których powstają trunki wysokoprocentowe. Na ogół nie zaleca się używania tych preparatów jako drożdże winiarskie, ponieważ produkcja wina wymaga innych drożdży. Znajdą je Państwo, podobnie jak inne akcesoria winiarskie, w innym katalogu na naszej stronie.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.