Prasy śrubowe do winogron


Znudziły Ci się wina sklepowe, które są smaczne, ale cały czas czujesz, że czegoś Ci w nich brakuje? A może po prostu chcesz pewnego rodzaju odmiany bądź pamiętasz, jak to było, kiedy do obiadu czy kolacji smakowało się niemożliwe do podrobienia wino domowe? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu, bowiem mamy dla Ciebie niezwykle atrakcyjne akcesoria winiarskie, które pozwolą Ci na spełnienie marzenia i wykonanie wina, które na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Pewne jest jedno – stosując nasze prasy do owoców i wykonując wino domowe z pewnością odczujesz satysfakcję i zadowolenie, a Twoi goście będą zachwyceni. Jeśli często przyjmujesz gości, organizujesz spotkania czy po prostu lubisz napić się wina z ukochaną osobą spędzając romantyczny wieczór, pomyśl, jak można uprzyjemnić ten czas domowym winem!

Cechy charakterystyczne naszych pras do owoców:

Wysoka jakość wykonania

Wysoka jakość zastosowanych materiałów

Prosta obsługa

Duże możliwości

Atrakcyjna cena

Nasze prasy do owoców to urządzenia śrubowe, które doskonale radzą sobie wyciśnięciem soku z wielu owoców, w tym śliwek, winogron czy jabłek. Pamiętaj jednak, że bardzo istotne jest uprzednie odpowiednie przygotowanie owoców – muszą być one rozdrobnione i macerowane z dodatkiem pektoenzymu lub po wstępnej fermentacji.

Choć stosowanie pras nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności, ani siły, konieczne jest zdobycie informacji na temat samego przygotowywania wina. Kiedy już będziesz wiedzieć wszystko z pewnością przygotujesz wino, które będzie radować podniebienie każdego miłośnika tego niebywałego trunku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu!

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.