Korki do butelek


Chociaż odkorkowanie butelki z ulubionym trunkiem domowej produkcji jest najprzyjemniejszym momentem dla większości z nas, to trzeba pamiętać na początku o porządnym zabezpieczeniu jej zawartości. Prezentujemy wysokiej jakości korki do butelek, które po zakończonej fermentacji pozwolą Wam odizolować produkt od szkodliwych mikroorganizmów znajdujących się w powietrzu.

Pamiętajcie, że korki do butelek powinny szczelnie ją zamknąć, by wino lub inny wyrób mogły w spokoju dojrzewać. W ofercie naszego sklepu znajdziecie akcesoria wykonane w różnych kształtach (np. grzybek), standardowych wymiarach (pasujących do klasycznych butelek) i w wielu wariantach ilościowych (od 10 do 1000 szt. w zestawie). Do zakorkowania butelki potrzebna jest natomiast specjalna korkownica, którą także znajdziecie w Winodomowe.pl.

W innych kategoriach naszego sklepu znajdziecie także korki do wina, pasujące do najpopularniejszych rozmiarów balonów. Zachęcamy Was do samodzielnej produkcji alkoholi domowych w tradycyjny sposób – odkryjecie w ten sposób magię, która drzemie w tych szlachetnych trunkach.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.