Coobra


Specjalnością Coobra są preparaty do domowej produkcji alkoholu, m. in. drożdże i akcesoria winiarskie. Drożdże gorzelnicze Coobra to jeden z najpopularniejszych i zarazem najwyżej cenionych tego typu preparatów. W asortymencie Coobra znajdziemy bogaty wybór drożdży gorzelniczych odpowiednich do przygotowania wszelkiego rodzaju trunków. Dzięki nim możliwa jest domowa produkcja wina, piwa, wódki, a nawet rumu.

Ten ostatni uzyskamy stosując drożdże Coobra Rum Yeast do nastawów z melasy, cukru trzcinowego lub nastawów mieszanych (np. melasa + glukoza). Miłośnicy mocnych trunków powinni zwrócić uwagę na Coobra Whisky Yeast, czyli mieszankę zawierającą szczepy drożdży stosowane przez szkockie gorzelnie do produkcji ciemnego, 40-procentowego alkoholu. Szybką i czystą fermentację zapewnią natomiast drożdże Coobra Pure oraz hartowane drożdże Coobra 24h. Wreszcie Coobra 6 Magnum to drożdże przeznaczone do bardzo dużych nastawów (nawet 500 litrów).

Nie należy zapominać, że drożdże gorzelnicze to nie to samo, co drożdże winiarskie. Drożdże z tej kategorii są przeznaczone do produkcji trunków wysokoprocentowych. Oczywiście możemy wyprodukować wino domowe z ich użyciem, ale jego smak może być „eksperymentalny”.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.