Firma PROWIN - Katarzyna Jakóbczyk specjalizuje się w imporcie oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej produktów związanych z gorzelnictwem i destylacją, a także z domowym winiarstwem, piwowarstwem i nalewkarstwem.

Jesteśmy pasjonatami i koneserami, w związku z czym do swojej pracy podchodzimy nie tylko z pełnym profesjonalizmem, ale także z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem. Nasza działalność gospodarcza nie jest dla nas wyłącznie pracą – postrzegamy ją także jako misję propagowania trunków o najwyższej jakości i wyjątkowym smaku. Bardzo zależy nam na tym, aby nasi klienci miło wspominali zakupy zrobione w naszym sklepie. Równocześnie możemy z radością zauważyć, że przynajmniej w większości przypadków tak się dzieje, ponieważ lista naszych stałych klientów szybko się wydłuża.

Co szczególnie ważne w sprzedaży internetowej, nie jesteśmy anonimowi. Działamy zgodnie z prawem, płacimy rachunki i podatki. Naszym klientom zapewniamy szybki kontakt poprzez e-mail, komunikator GG, formularz na naszej stronie lub telefonicznie. Można nas również odwiedzić osobiście, ponieważ prowadzimy sklep stacjonarny pod podanym niżej adresem. Serdecznie zapraszamy!

 

Nota prawna: zgodnie z polskim prawem produkcja alkoholu etylowego na terytorium Polski bez odpowiednich zezwoleń jest zakazana. Podstawa prawna: Dz.U. 2015 poz. 103.

Niektóre z materiałów dostępnych na naszej stronie (np. część zdjęć, filmów wideo, tekstów) może odnosić się do czynności niedozwolonych na terenie Polski. Materiały te służą jedynie przedstawieniu możliwości np. urządzeń dla klientów, którzy zechcą je nabyć zgodnie z obowiązującym ich prawem.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.