Rum Cuba - kubański - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Rum Cuba - kubański

Esencja - zaprawka do alkoholu o smaku prawdziwego, kubańskiego rumu. Zawartość butelki 1000 ml wystarcza na 37,5l alkoholu. Produkt w pełni oddaje oryginalny smak, kolor oraz aromat tradycyjnego jasnego rumu z Kuby.
195,00 zł
Brutto

Esencja - dobierka do alkoholu, zawartość butelki wystarcza na 37,5l alkoholu.

Produkt w pełni oddaje oryginalny smak, kolor oraz aromat tradycyjnego jasnego rumu z Kuby. Sprawdza się znakomicie jako baza do drinków z cytrusami lub colą.

Sposób przygotowania:
20ml esencji dodać do 0,75 L alkoholu 40-45% (wódka, spirytus, destylat - według uznania). Wymieszać i pozostawić na 24h.

Przygotowany alkohol śmiało możesz pozostawić w barku na kilka miesięcy i dłużej - nic nie straci ze swojej jakości.

Przykładowy drink:
Cuba Libre: 50 ml Dark Rumu, 100 ml coli, limonka, lód. Do wysokiej szklanki z lodem wlewamy rum, następnie kroimy kawałek limonki i wyciskamy lekko z niego sok. Limonkę dorzucamy do szklanki. Uzupełniamy coca-colą.

Obrazek

Seria: The Original Prestige
Producent: Gert Strand AB - Prestige
Kraj pochodzenia: Szwecja
Zawartość buteleczki: 1000 ml

Obrazek

Kilka słów o marce Prestige:
Szwedzi są prawdziwymi mistrzami, jak chodzi o produkcję zaprawek smakowych. Lata doświadczeń pozwoliły opracować im takie naturalne metody przygotowywania esencji, w których bazując na ekstraktach i wyciągach ekologicznych z ziół i owoców nie stosują chemii wcale lub dodają jej niezbędne minimum! Odpowiednie proporcje użytych składników pozwalają zachować maksimum świeżości i trwałości przygotowanych napitków. Zaprawki Prestige są produkowane w milionach sztuk i możemy je znaleźć w barach i gorzelniach na całym świecie.

Obrazek

1000 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.