Etykiety na nalewki samoprzylepne 30x - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Etykiety na nalewki samoprzylepne 30x

30 szt. etykiet na nalewki. W zależności od dostawy wzory mogą ulec zmianie.

7,00 zł
Brutto

Etykiety samoprzylepne, w opakowaniu znajduje się 30 szt. Proponowane w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmaitych wzorach. Można na nich umieścić wszelkie potrzebne informacje dotyczące wyrobu danego trunku.

WZÓR ETYKIET WYSYŁANY JEST LOSOWO.

Domowa produkcja alkoholi to wspaniała przygoda. Warto więc zadbać o detale, by Wasze wyroby zaskakiwały dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Etykiety na nalewki są obowiązkowym akcesorium, które sprawi, że butelka będzie wyglądać interesująco. 

Etykiety na wino czy nalewki są bardzo ważne, ponieważ podchodząc do tematu profesjonalnie, musicie dać mu leżakować przez określony czas. Przez ten okres można zapomnieć o surowcu, przepisie lub dniu, kiedy zabutelkowaliście trunek. Etykiety pozwolą zapisać datę, dodatki, a nawet nazwę.

Jeśli trafiliście do naszego sklepu i chcecie wyprodukować własne wino, powinniście sięgać po najlepsze komponenty. Posiadamy w swojej ofercie drożdże gorzelniczewęgiel aktywny od popularnych i cenionych producentów. Pamiętajcie, że każdy element dodany do ulubionego alkoholu ma ogromny wpływ na jego smak. Zapraszamy serdecznie po asortyment dostępny w Winodomowe.pl.

875 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.