Fosforan dwuamonowy - pożywka - 500 g - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Fosforan dwuamonowy - pożywka - 500 g

DAF - fosforan dwuamonowy to wysoce efektywna pożywka dla drożdży, która pozwala im się prawidłowo rozwijać. Korzystanie z pożywki zwiększa wydajność drożdży i skraca czas fermentacji.
25,00 zł
Brutto

Fosforan dwuamonowy (inne nazwy: fosforan di-amonu, fosforan dwuamonu, DAF) to wysoce efektywna pożywka dla drożdży gorzelniczych i winiarskich, która pozwala im się prawidłowo rozwijać. Jej skład jest oparty na związkach soli mineralnych będących niezbędnym dla prawidłowego rozwoju drożdży źródłem azotu i potasu. Korzystanie z pożywki zwiększa wydajność drożdży i skraca czas fermentacji.

Waga netto: 500 = 0,5 kg g.
Wzór sumaryczny: (NH4)2HPO4

Sposób użycia:
10 g na 25 litrów nastawu.

Produkt posiada wszelkie wymagane badania oraz atest dopuszczające go użytku spożywczego.

Fosforan kupowany w naszym sklepie to produkt trwały. Jest on świeży, suchy oraz przechowywany w chłodnych, sterylnych warunkach. Pakujemy go w szczelne strunowe torebki, aby w czasie transportu nie chłonął wilgoci oraz zachował w pełni swe właściwości. Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz 100% pełnowartościowy produkt - w razie pytań lub wątpliwości napisz, zadzwoń lub spotkaj się z nami osobiście.

Uwaga: W naszym sklepie dostępne są opakowania: 50g, 500g. Im większe opakowanie, tym bardziej atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą fosforanów.

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, nie musisz czekać, zamówienia do klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku!!

10168 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.