Korki do wina aglomerowane 38 x 23 - zestaw 10 sztuk - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Korki do wina aglomerowane 38 x 23 - zestaw 10 sztuk

Przykładowy producent

Korki mają wymiar 38x23 mm. Wykonane są z najwyższej jakości granulatu o wielkości do 6 mm.

6,50 zł
Brutto

Oferta dotyczy zestawu 10 sztuk naturalnych korków aglomerowanych. Korki mają wymiar 38x23 mm. Wykonane są z najwyższej jakości granulatu o wielkości do 6 mm.

Pasują do każdej standardowej butelki na wino.

Korki powstały z prawdziwego dębu korkowego. Ich długość (38 mm) w pełni pozwala prawidłowo zakorkować butelkę i cieszyć się wieloletnim przechowywaniem.

Do korkowania butelek niezbędna jest korkownica, której kilka modeli znajdziesz u nas w sklepie w dziale: Korkownice

TYLKO U NAS - PORADNIK GRATIS!
Do każdego zamówienia, zupełnie za darmo, dostarczamy profesjonalny poradnik "Jak zrobić wino ?". Poradnik w formie cyfrowej zostanie wysłany do każdego kupującego, który drogą e-mailową wyrazi chęć jego otrzymania. Serdecznie zapraszam - na jego podstawie nastawiłem przez kilka lat już ponad 470 litrów pysznego wina!

Korki naturalne nie wymagają wcześniejszego przygotowania, jednak zaleca się kilkuminutowe zanurzenie w gorącej wodzie (aby je zmiękczyć - łatwiej wtłoczysz je do szyjki butelki) i wypłukanie w roztworze pirosiarczynu celem odkażenia.

Kraj pochodzenia: Portugalia! (najlepszy korek w Europie)

Data ważności: nasze korki są świeże, zeszłoroczne. Mamy stałe dostawy co 2-3 tygodnie. Nie kupuj w super promocjach u niektórych Sprzedających oferujących 100 sztuk korka za 20 zł - wyprzedawane są stare, przeleżałe w magazynach korki, które rozkruszą się przy otwieraniu lub będzie je trzeba wymienić po kilku tygodniach, bo butelka zacznie przeciekać itp. Dostajesz od nas pełną gwarancję świeżości i jakości!

387 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.