Spiricol 50g - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Spiricol 50g

Przykładowy producent
Spiricol to rewelacyjny środek do uszlachetniania oraz oczyszczania destylatu. Jest to bardzo wydajny adsorbent do harmonizacji smaku i zapachu napojów procentowych.
8,50 zł
Brutto

Spiricol to rewelacyjny środek do uszlachetniania oraz oczyszczania destylatu. Jest to bardzo wydajny adsorbent do harmonizacji smaku i zapachu napojów alkoholowych.

Produkt jest zgranulowany i łatwo tworzy zawiesinę, dzięki czemu jego stosowanie jest łatwe i wygodne. Spiricol to produkt ekologiczny.

Zawarte w Spiricolu adsorbenty na bazie starannie wyselekcjonowanego węgla aktywnego oraz specjalnie zwilżonego dwutlenku krzemu działają selektywnie na wady smaku i aromatu i dlatego można ten preparat stosować oszczędnie, ale skutecznie.

Zastosowanie:
Szczególnym obszarem zastosowań Spiricol jest obróbka destylatów i spirytualiów każdego rodzaju. Szczególnie w młodych destylatach szlachetnych Spiricol prowadzi do przyjemnego zaokrąglenia smaku i usuwa często występujący posmak spirytusowy. Można go także z powodzeniem stosować do usuwania posmaków pleśniowych.

Spricol jako skuteczny adsorbent działa na niepożądane komponenty smakowe i zapachowe w napojach. W destylatach stwierdza się przyśpieszenie dojrzałości i stabilność organoleptyczną. Spiricol szybko osadza się w napojach i daje się całkowicie usuną w drodze filtracji.

Dozowanie:
* Proste korekty: 10 g Spiricolu na 100l
* Poważne działanie interwencyjne: można zwiększyć do 100 g na 100l.
* Producent optymalną dawkę zaleca ustalić eksperymentalnie.

.Sposób użycia:
* Dzięki bardzo luźnej strukturze Spiricol można bezpośrednio dodać do napoju.
* Przed dodatkiem obrabiany napój należy doprowadzić do mocy konsumpcyjnej (40 - 60%).
* Solidnie wymieszać.
* Osad usuwa się po 1-2 dniach w drodze filtracji.


WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, nie musisz czekać, zamówienia do klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku!!

859 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.