Glukoza krystaliczna - 1 kg - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Glukoza krystaliczna - 1 kg

Glukoza krystaliczna PEPEES - dextroza - to idealny zamiennik tradycyjnego, białego cukru. Produkt polski = NON GMO!
18,00 zł
Brutto

Glukoza krystaliczna (dextroza) to idealny zamiennik tradycyjnego, białego cukru. Łatwo fermentowalna, smak piwa domowego będzie łagodniejszy i bardziej zharmonizowany, zniknie kłopot w postaci ostrego, jabłkowego posmaku, częstego problemu w przypadku użycia zwykłego cukru.

Wzór sumaryczny: C6H12O6
Inne nazwy: dekstroza, D-glukoza, glikoza, glukopiranoza, cukier gronowy, cukier skrobiowy; Nazwy obce: glucose, dextrose, traubenzucker, Глюкоза, Винограный сахар

Waga netto: 1 kg. Wystawiamy F-vat. Mamy na stanie ilości hurtowe.

Data ważności: u nas zawsze najdłuższa, zazwyczaj min 1-2 lata naprzód.

W przypadku piwowarstwa domowego glukozy możemy użyć zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej (cichej, po zabutelkowaniu) fermentacji. Dodatek glukozy zalecany jest przy produkcji wszystkich rodzajów piw.

Glukoza w ilości 10,5 kg zalecana jest do użycia także razem z drożdżami gorzelnianymi Alcotec 23%.

Glukoza jest wręcz niezastąpiona przy wyrobie destylatów owocowych - reguluje smak i znacznie poprawia aromat "owocówek".

Ponadto, glukozy z naszej aukcji możemy używać:
* do słodzenie wszelkich płynów i pokarmów
* w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i wyczerpania - jest to produkt wysokokaloryczny i łatwo przyswajalny - doskonała odżywka.

Uwaga:
Kupując u nas macie pewność, że glukoza jest NON GMO (niemodyfikowana genetycznie) oraz posiada wszelkie możliwe atesty i certyfikaty.

Skład:
100% glukoza krystaliczna

Pochodzenie:
Polska (producent: PEPEES S.A.)

Produkt posiada wszelkie wymagane badania oraz atest dopuszczające go użytku spożywczego.

Glukoza kupowana w naszym sklepie to produkt trwały. Jest ona świeża, sucha oraz przechowywana w chłodnych, sterylnych warunkach. Jest zapakowana w szczelne opakowanie ochronne - papierowe wielowarstwowe wentylowe, dopuszczone do kontaktu z żywnością + dodatkowo solidny karton tekturowy, aby nie doznała żadnych uszkodzeń w transporcie, nie chłonęła wilgoci oraz zachowała w pełni swe właściwości. Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz 100% pełnowartościowy produkt - w razie pytań lub wątpliwości napisz, zadzwoń lub spotkaj się z nami osobiście.

Uwaga: Na naszych aukcjach dostępne są opakowania mniejsze: 1000g. Im większe opakowanie, tym bardziej atrakcyjna cena.

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

9973 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.