Esencja smakowa Likier Jasne Kakao 20ml - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Esencja smakowa Likier Jasne Kakao 20ml

Esencja - zaprawka do alkoholu o smaku klasycznego likieru kakaowego o jasnej barwie. Szczególnie polecana dla Pań. Zawartość buteleczki starcza na 0,75l alkoholu.
7,00 zł
Brutto

Esencja - dobierka do alkoholu, zawartość buteleczki starcza na 0,75l alkoholu.

Zaprawka niemal w pełni oddaje oryginalny smak, zapach, kolor oraz aromat tradycyjnego Kremu kakaowego o jasno-brązowym kolorze. Spożywać czysty, bez dodatków lub jako bazę do drinków.

Sposób przygotowania:
zawartość buteleczki z esencją wlać do butelki 0,75L oraz dodać 280 g cukru (śmiało można mniej). Następnie uzupełnić do pełna alkoholem 40% (wódka, spirytus, destylat - według uznania). Wymieszać i pozostawić na 24h (aby ułatwić sobie rozpuszczenie cukru, wlej go razem z alkoholem do blendera lub miksera i mieszaj 3 minuty).

Przygotowany alkohol śmiało możesz pozostawić w barku na kilka miesięcy i dłużej - nic nie straci ze swojej jakości.

Przykładowy drink:
Wódka + kakao: 20 ml czystej wódki, 20 ml likieru czeko, 3-4 kostki lodu. Likier i wódkę zmiksować w szejkerze lub blenderze. Po tym należy dodać lód i podawać w szerokim kieliszku martini.

Obrazek

Seria: The Original Prestige
Producent: Gert Strand AB - Prestige
Kraj pochodzenia: Szwecja
Zawartość buteleczki: 20 ml

Obrazek

Kilka słów o marce Prestige:
Szwedzi są prawdziwymi mistrzami, jak chodzi o produkcję zaprawek smakowych. Lata doświadczeń pozwoliły opracować im takie naturalne metody przygotowywania esencji, w których bazując na ekstraktach i wyciągach ekologicznych z ziół i owoców nie stosują chemii wcale lub dodają jej niezbędne minimum! Odpowiednie proporcje użytych składników pozwalają zachować maksimum świeżości i trwałości przygotowanych napitków. Zaprawki Prestige są produkowane w milionach sztuk i możemy je znaleźć w barach i gorzelniach na całym świecie.

Obrazek

1005 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.