Kolumna filtracyjna na węgiel aktywny - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Kolumna filtracyjna na węgiel aktywny

Oferujemy na sprzedaż szklaną kulumnę filtracyjną z grubego szkła do węgla aktywnego. Jest ona postawiona na stabilnej podstawie.
62,00 zł
Brutto

Oferujemy na sprzedaż szklaną kolumnę filtracyjną z grubego szkła do węgla aktywnego. Jest ona postawiona na stabilnej podstawie.

Do kolumny możemy wsypać jakiekolwiek węgiel aktywny z naszej oferty, np. Coobra, Prestige, Storms, Activsorb, BG09, MixerMan, Fantom itd.

Filtrowanie przepływowe przez węgiel to proces służący do tzw. harmonizacji czyli korekty smaku i zapachu wody pitnej oraz alkoholu. Przepuszczając %%% przez węgiel eliminujemy niechciany zapach i posmak drożdży :-).
Dla osób, które nigdy nie korzystały z węgla aktywnego może być to nie do uwierzenia, ale naprawdę przy dzisiejszych technologiach, przy użyciu tej tuby zamienimy bimber w monopol ;-).

Jest to produkt jednej z lepszych hut, szkło nie ulega łatwo uszkodzeniom!

Przypominam, że najlepsze efekty uzyskujemy, gdy alkohol jest o mocy konsumpcyjnej oraz jest silnie schłodzony.

PRODUKT NOWY, PROSTU Z HUTY!

W opakowaniu znajduje się poglądowa instrukcja korzystania z tuby. Węgiel nie jest częścią zestawu - można go dokupić dodatkowo.

Wymiary:
Średnica podstawy: 8 cm
Średnica kolumny wewnątrz: 3.6 cm
Wysokość: 46 cm

Sprawdź też inny węgiel aktywny w naszej ofercie!

Średnica zewnętrzna króćca górnego/dolnego: 8 mm - polecamy do użycia 100% czysty silikon o rozmiarze 7/10, 8/10 lub 8/12 - NIE MA ICH W ZESTAWIE - kupisz je w naszym sklepie.

UWAGA: TOWAR WYSYŁANY WYŁĄCZNIE KURIEREM (ze względu na możliwość potłuczenia tylko firma kurierska umożliwia dochodzenie reklamacji)!

.

740 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.