Esencja smakowa Likier orzechowy 1000ml - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Esencja smakowa Likier orzechowy 1000ml

Esencja - zaprawka do alkoholu o smaku prawdziwej, amerykańskiej Whisky. Objętość 1000 ml.
195,00 zł
Brutto

Esencja - dobierka do alkoholu, zawartość buteleczki starcza na 37,5  L alkoholu (odpowiednik 50 małych esencji). PRODUKT ROZLEWANY I PAKOWANY ORYGINALNIE PRZEZ PRODUCENTA W SZWECJI.

Produkt w pełni oddaje oryginalny smak, kolor, zapach oraz aromat tradycyjnej, ciemnej wódki na bazie orzechów laskowych. Spożywać czysty, bez dodatków lub jako bazę do drinków.Sposób przygotowania:
20 ml esencji wlać do butelki 0,75L oraz dodać 280 g cukru (śmiało możesz zmniejszyć ilość dodawanego cukru, aby pójść w kierunku wytrawnej wódki, lub pozostawić na tym poziomie, aby osiągnąć poziom likieru). Następnie uzupełnić do pełna alkoholem 40% (wódka, spirytus, destylat - według uznania). Wymieszać i pozostawić na 24h (aby ułatwić sobie rozpuszczenie cukru, wlej go razem z alkoholem do blendera lub miksera i mieszaj 3 minuty).

Przygotowany alkohol śmiało możesz pozostawić w barku na kilka miesięcy i dłużej - nic nie straci ze swojej jakości.

Obrazek

Seria: The Original Prestige
Producent: Gert Strand AB - Prestige
Kraj pochodzenia: Szwecja
Zawartość buteleczki: 280 ml

Obrazek

Kilka słów o marce Prestige:
Szwedzi są prawdziwymi mistrzami, jak chodzi o produkcję zaprawek smakowych. Lata doświadczeń pozwoliły opracować im takie naturalne metody przygotowywania esencji, w których bazując na ekstraktach i wyciągach ekologicznych z ziół i owoców nie stosują chemii wcale lub dodają jej niezbędne minimum! Odpowiednie proporcje użytych składników pozwalają zachować maksimum świeżości i trwałości przygotowanych napitków. Zaprawki Prestige są produkowane w milionach sztuk i możemy je znaleźć w barach i gorzelniach na całym świecie.

Obrazek

974 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.