Drożdże gorzelnicze TURBO GRAPPA YEAST - 1 - Gorzelnictwo i destylacja

Drożdże gorzelnicze TURBO GRAPPA YEAST

Drożdże gorzelnicze TURBO GRAPPA YEAST to specjalnie wyselekcjonowane szczepy drożdży, których przeznaczeniem jest fermentacja nastawów owocowych. Są ukierunkowane na uwydatnienie aromatów owocowych użytych do fermentacji.
12,00 zł
Brutto

Drożdże gorzelnicze TURBO GRAPPA YEAST to wysoko alkoholizujące (do 18%), specjalnie wyselekcjonowane szczepy drożdży, których przeznaczeniem jest fermentacja nastawów owocowych. Są ukierunkowane na uwydatnienie aromatów owocowych użytych do fermentacji.

Zestaw zawiera dawkę enzymów ułatwiających fermentację owoców. Opakowanie na 25 litrów nastawu owocowego.

Zawartość:
drożdże, enzymy, pożywka, witaminy oraz mikroelementy - 120 g netto


Uwaga:
ze względu na bardzo burzliwy przebieg fermentacji, ważne jest, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca w fermentatorze - najlepiej, aby na 25 litrów nastawu przeznaczyć pojemnik fermentacyjny 30 litrów. Pokrywa pojemnika musi zostać położona luźno, niedociśnięta.
W przypadku korzystania z balonu nie należy używać rurki fermentacyjnej, ani korka.

Czas fermentacji może ulec zmianie w zależności od panujących warunków.

Opakowanie drożdży zawiera już wszelkie niezbędne ilości pożywek, witamin i mikroelementów - nie ma potrzeby mieszania z nastawami żadnych innych dodatków. Zalecamy jedynie po ustaniu pracy nastawu korzystanie ze środków klarujących dostępnych w naszym e-sklepie.

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, nie musisz czekać, zamówienia do klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku!!

671 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.