Fruktoza - naturalny cukier owocowy - 1kg - 1 - Inne

Fruktoza - naturalny cukier owocowy - 1kg

Przykładowy producent
Fruktoza krystaliczna to cukier owocowy występujący m.in. w owocach i miodzie. Jest to naturalny środek słodzący, dwukrotnie słodszy od cukru (sacharozy).
9,00 zł
Brutto

Fruktoza krystaliczna to cukier owocowy występujący m.in. w owocach i miodzie. Jest to naturalny środek słodzący.

Możemy jej używać do słodzenie wszelkich płynów i pokarmów. Fruktoza jest polecana szczególnie dla osób chorych na cukrzycę (ze względu na znacznie wolniejsze wchłanianie się). Według badań, spożywania małej ilości czystej fruktozy oraz produktów nią słodzonych pomaga lepiej kontrolować poziom cukru we krwi. Warto dodać, że używanie fruktozy jako środka słodzącego znacznie zmniejsza ryzyko powstawania próchnicy zębów, a także pomaga ograniczyć ilość spożywanych kalorii (zapobiegając tym samym otyłości). Po produktach słodzonych fruktozą nie obserwuje się nadkwaśności żołądka i zgagi, w przeciwieństwie do tych, gdzie użyto sacharozy.

W dzisiejszych czasach fruktoza stała się produktem codziennego użytku jako dodatek do kawy i herbaty.

Skład:
100% fruktoza krystaliczna

Produkt posiada wszelkie wymagane badania oraz atest dopuszczające go użytku spożywczego.

Opakowanie: szczelny woreczek z zamykaniem strunowym.

Data ważności: wysyłamy produkty z najdłuższymi datami ważności na rynku, nawet do 2-3 lat, w zależności od asortymentu. Sprzedajemy ten towar od dawna, mamy regularne dostawy bezpośrednio od producenta co 2-3 tygodnie! Dostajesz od nas pełną gwarancję świeżości i jakości!

7 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.