Brewkit Coopers Dark Ale - 1 - Piwo domowe

Brewkit Coopers Dark Ale

Brewkit produkowany z najwyższej jakości, selekcjonowanego, prażonego słodu wytwarzanego z najlepszych odmian południowo-australijskiego jęczmienia, ma ciemny kolor.
63,00 zł
Brutto

Czy rodzaje piwa dostępne w marketach Cię nudzą i chciałbyś spróbować czegoś nowego i niepowtarzalnego w smaku?

Idealnie trafiłeś!


Dzięki koncentratowi z tej aukcji przygotujesz mocno nagazowane piwo z gęstą, bardzo trwałą i koronkowo białą pianą. Rewelacyjny smak i aromat to niejedynego jego zalety. Z tego koncentratu otrzymasz 23 litry (46 półlitrowych butelek) wysokogatunkowego piwa!!

Koncentrat Coopers Dark Ale - to piwo o zdecydowanej mahoniowej barwie i mocnej, kremowej pianie. Dominującym aromatem jest aromat palonych słodów z dodatkiem czekolady. Jest to piwo wytrawne o umiarkowanym poziomie goryczki.

Dark Ale to najlepszy przykład tradycyjnego, australijskiego ciemnego piwa wyprodukowanego z najwyższej jakości jęczmienia i chmielu. Nie od dziś wiadomo, że jest to jeden z najlepiej sprzedający się zestaw do produkcji piwa domowego na świecie. Na tej aukcji dostaniesz nachmielony koncentrat, dzięki któremu 0,5l butelka będzie kosztować Cię 1 zł z groszami!

Sprawdź również brewkit dostępny w naszej ofercie.

Charakterystyka:
* Barwa: 650 EBC.
* Goryczka: 590 IBU.
* Zalecana temperatura fermentacji: 18-25 C.
* Zawartość alkoholu w gotowym piwie:

 

Ilość cukru Moc piwa
1000 g 5,2%
500 g 4,6%
450 g 4,0%
250 g 3,4%

Nie czekaj - już dziś masz szansę dołączyć do grona piwowarów domowych - to wspaniałe hobby, którym możesz cieszyć się wraz ze swoimi przyjaciółmi!

Zawartość opakowania:
* Koncentrat nachmielony.
* Drożdże piwowarskie.
* Dokładna i intuicyjna instrukcja w języku polskim.

W zrobieniu własnego piwa nie ma nic trudnego! Jedyne co potrzebujesz to woda i cukier - w zamian otrzymasz 23 litry wyśmienitego piwa bez dodatku chemicznych wspomagaczy! Produkcja piwa jest mniej czasochłonna i znacznie łatwiejsza od nastawiania wina! Przygotuj piwo, jakie lubisz - zajrzyj na nasze inne aukcje i wybierz smak, który Ci odpowiada - posiadamy ich w ofercie aż dziewietnaście!

Obrazek

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

3 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.