Kapslownica stołowa Handy - 1 - Piwo domowe

Kapslownica stołowa Handy

Produkt włoski. Solidna i trwała kapslownica stołowa do zamykania butelek fi26 o różnej wysokości i średnicy.
Ostatnie sztuki w magazynie
121,00 zł
Brutto

Oferujemy do sprzedaży kapslownicę stołową - model HANDY - do kapslowania butelek o średnicy 26 mm o różnej wysokości i średnicy (w zasadzie wszystkie "piwne" dostępne na naszym rynku).

Udoskonalona względem modelu "Ornella" kapslownica stołowa, wyjątkowo solidnie wykonana, profesjonalnie zamykająca butelki stalowa kapslownica stołowa. Posiada regulowaną wysokość głowicy kapslującej dzięki czemu możemy zamykać butelki o różnej wysokości, od 11cm do 35cm wysokości. Głowica: 26mm z magnesem podtrzymującym kapsel przeznaczona do zamykania standardowych kapsli piwowarskich (sprawdź naszą ofertę na kapsle do piwa).

Kapslownica bardzo solidnie i ściśle zamyka butelki. W podstawie kapslownicy nawiercone są otwory dzięki którym można przykręcić kapslownicę do blatu.

Jest to produkt jednej z najlepszych włoskich pracowni, wykonanie jest precyzyjne, a materiały wyjątkowo solidne! Producent: OMAC S.R.L.

Kapslowanie jest niezwykle proste: butelkę wraz z nałożonym kapslem umieszczamy pod mechanizmem zaciskowym, następnie sprężystym ruchem opuszczamy dźwignię w dół zaciskając tym samym szczelnie kapsel. Po jej podniesieniu mechanizm zaciskowy jest unoszony, a butelka 100% szczelnie zakapslowana.

Oferowany przez nas przyrząd ma duża siłę zacisku, nadaje się zatem do kapslowania piwa lub cydru.

Wymiary:
Wysokość: 50,0 cm
Szerokość: 17,0 cm
Długość: 25,0 cm


PRODUKT NOWY, PROSTU Z PRODUKCJI Z WŁOCH!

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!


W razie pytań: 600-004-802.

1 Przedmiot
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.