Kapslownica stołowa Regina - 1 - Piwo domowe

Kapslownica stołowa Regina

Produkt włoski. Solidna i trwała kapslownica stołowa do zamykania butelek fi26 o różnej wysokości i średnicy.

Ostatnie sztuki w magazynie
155,00 zł
Brutto

Oferujemy do sprzedaży kapslownicę stołową REGINA do kapslowania butelek o średnicy 26 mm o różnej wysokości i średnicy (w zasadzie wszystkie "piwne" dostępne na naszym rynku).

Najbardziej zaawansowany model z oferty włoskich kapslownic stołowych. Mega precyzyjne domykanie, niezwykle solidnie wykonana, profesjonalna kapslownica stołowa. Posiada regulowaną wysokość głowicy kapslującej dzięki czemu możemy zamykać butelki o różnej wysokości, od 11cm do 37cm wysokości. Głowica: 26mm z magnesem podtrzymującym kapsel przeznaczona do zamykania standardowych kapsli piwowarskich (sprawdź naszą ofertę na kapsle do piwa).

Kapslownica bardzo solidnie i ściśle zamyka butelki. W podstawie kapslownicy nawiercone są otwory dzięki którym można przykręcić kapslownicę do blatu.

Jest to produkt jednej z najlepszych włoskich pracowni, wykonanie jest precyzyjne, a materiały wyjątkowo solidne! Producent: OMAC S.R.L.

Kapslowanie jest niezwykle proste: odbywa się ono dzięki płynnemu obracaniu ramionami, podczas którego głowica zamykająca porusza się lekko w górę i w dół szyjki. Butelkę wraz z nałożonym kapslem umieszczamy pod mechanizmem zaciskowym, następnie opuszczamy głowicę w dół zaciskając tym samym szczelnie kapsel. Po jej obróceniu mechanizm zaciskowy jest unoszony, a butelka 100% szczelnie zakapslowana.

Oferowany przez nas przyrząd ma duża siłę zacisku, nadaje się zatem do kapslowania piwa lub cydru.

Wymiary:
Wysokość: 50,0 cm
Szerokość: 20,5 cm
Długość: 26,0 cm


PRODUKT NOWY, PROSTU Z PRODUKCJI Z WŁOCH! Produkt może posiadać minimalne ubytki lakiernicze związane z transportem.

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!


2 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.