Gozdawa Koźlak 23 L - 1 - Piwo domowe

Gozdawa Koźlak 23 L

Napój chmielowy w stylu Koźlak (Bock)
56,00 zł
Brutto

Czy rodzaje piwa dostępne w marketach Cię nudzą i chciałbyś spróbować czegoś nowego i niepowtarzalnego w smaku?

Idealnie trafiłeś!


Dzięki koncentratowi z tej aukcji przygotujesz mocno nagazowane piwo z gęstą, bardzo trwałą i koronkowo białą pianą. Rewelacyjny smak i aromat to niejedynego jego zalety. Zwróć uwagę na cenę - Koszt jednej 0,5l butelki to raptem nieco ponad 1 zł (z tego koncentratu otrzymasz 23 litry (46 półlitrowych butelek) wysokogatunkowego piwa)!!

Obrazek

Koncentrat Gozdawa Koźlak (Bock) to z roku na rok coraz bardziej popularne piwo w naszym kraju. Posiada ono opalizujący ciemny kolor, który uzyskano dzięki zdecydowanemu zwiększeniu ilości słodów wiedeńskich oraz monachijskich. W tej warce mocno wyczuwalny jest smak słodowy, natomiast goryczka jest zbalansowana.


Producent Gozdawa, jako jedyny, dodaje drożdże dolnej fermentacji dedykowane dla browarników domowych. Podpowiadamy, aby nie obawiać się procesu dolnej fermentacji, ponieważ brzeczkę należy jedynie delikatnie wychłodzić po dwóch dobach, wstawiając do chłodniejszego pomieszczenia lub wystawiając na noc na balkon. Optymalną, wystarczającą temperaturą jest temperatura poniżej 19 stopni. Standardowo do refermentacji zalecamy polepszacz lub glukozę (na rzecz cukru). Na tej aukcji dostaniesz nachmielony koncentrat, dzięki któremu 0,5l butelka będzie kosztować Cię 1 zł z groszami!

Nie czekaj - już dziś masz szansę dołączyć do grona piwowarów domowych - to wspaniałe hobby, którym możesz cieszyć się wraz ze swoimi przyjaciółmi!

Zestaw zawiera:
* Niechmielony ekstrakt słodowy z jęczmienia browarnego.
* Drożdże piwowarskie dolnej fermentacji.
* Dokładna i intuicyjna instrukcja w języku polskim.

W zrobieniu własnego piwa nie ma nic trudnego! Jedyne co potrzebujesz to woda i cukier - w zamian otrzymasz 23 litry wyśmienitego piwa bez dodatku chemicznych wspomagaczy! Produkcja piwa jest mniej czasochłonna i znacznie łatwiejsza od nastawiania wina! Przygotuj piwo, jakie lubisz - zajrzyj na nasze inne aukcje i wybierz smak, który Ci odpowiada - posiadamy ich w ofercie aż dziewietnaście!

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

909 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.