Esencja Gold o smaku cytrynowym na 2 L - 40ml - 1 - Strona główna

Esencja Gold o smaku cytrynowym na 2 L - 40ml

8,50 zł
Brutto

  • Cytrynowy smak i aromat — uwielbiasz owocowe nuty? Ta zaprawka jest dla Ciebie! Smaczny owocowy drink z wyraźnym aromatem i kwaskowym smakiem cytryny przygotowany przy jej użyciu, zniknie ze stołu szybciej, niż się spodziewasz! Na szczęście mamy dla Ciebie dobrą informację — jego przygotowanie jest prostsze, niż myślisz!​
  • Koktajl z dnia na dzień — wymieszaj ulubiony wysokoprocentowy napój z cukrem i esencją, zostaw na 24 godziny i... gotowe! Proste, szybkie i smaczne! Sam dostosuj słodycz trunku, używając odpowiedniej ilości cukru i przygotuj go tak, jak lubisz!
  • Apetyczna barwa trunku — brązowa buteleczka ze srebrną nakrętką z szyszkokłosem zawiera esencję, która nada Twoim napojom apetycznej, żółto-cytrynowej barwy!
  • Nowa, wydajna wersja — buteleczka esencji smakowej o pojemności 40 ml wystarczy Ci na przygotowanie aż 2 litrów słodkiego trunku, który przypadnie do gustu wszystkim Twoim znajomym!
  • Wygodne opakowanie — Nie chcesz przygotować, aż tak dużej ilości likieru? Buteleczka ze specjalnymi wgłębieniami pozwoli Ci na łatwe odmierzenie 10 ml porcji esencji, która wystarczy na 0,5 L alkoholu!


Niezapowiedziani goście i pusty barek? Mamy na to sposób! 

Poznaj naszą esencję smakową o wyraźnym aromacie cytrynowym! Ta zaprawka pozwoli Ci w prosty sposób przygotować owocowy koktajl o zrównoważonej słodyczy w zaledwie 24 godziny! Wystarczy, że wymieszasz ulubiony wysokoprocentowy napój z odpowiednią ilością cukru i esencji, a następnie pozostawisz na dobę do "przegryzienia". Sam zdecyduj czy wolisz bardziej, czy mniej słodki trunek zwiększając lub zmniejszając po prostu ilość dodanego cukru!

Buteleczka 40 ml wystarczy Ci na przygotowanie aż 2 L likieru, a wygodne wyżłobienia w niej pozwolą na dawkowanie esencji w mniejszych porcjach. Każde 10 ml wystarcza na przygotowanie 0,5 L napoju. Esencja skryta w brązowej buteleczce ze srebrną nakrętką z szyszkokłosem pozwoli Ci na przygotowanie napojów o soczystej, apetycznej żółto-cytrynowej barwie!

Jak użyć esencji smakowej / zaprawki cytrynowej?
2 L napoju wlej do naczynia, dodaj całą zawartość buteleczki (przed użyciem wstrząśnij!) i wsyp 55 - 90 g cukru. Wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia, przelej do butelek i pozostaw na 24h. Zawartość buteleczki pozwala na przygotowanie 2 L trunku. Wgłębienia w buteleczce pozwalają jednak odmierzyć mniejsze - 10 ml porcje esencji pozwalające na przygotowanie jednorazowo 0,5 litra trunku. 

Uwaga! W celu uzyskania "lemoniady" z wody i herbaty - sugerujemy dawkę 60-75%, czyli 6-7,5 ml/ 0,5 L. Więcej przepisów na: www.browin.pl/przepisnik

Składniki: gliceryna, aromat, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja barwiąca: tartrazyna.

Objętość netto: 40 ml

95 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.