Balon do wina plastikowy z szelkami, 20 L - 1 - Strona główna
Balon do wina plastikowy z szelkami, 20 L - 2 - Strona główna
Balon do wina plastikowy z szelkami, 20 L - 1 - Strona główna
Balon do wina plastikowy z szelkami, 20 L - 2 - Strona główna

Balon do wina plastikowy z szelkami, 20 L

78,00 zł
Brutto

Nietłukący, plastikowy balon do wina z zakrętką i szelkami do przenoszenia, 20 L - szelki, szeroki otwór, rurka fermentacyjna, czerwona zakrętka, skala pomiarowa.

  • ​Rewolucyjne rozwiązanie - balon wykonany jest z nietłukącego materiału PET-1. Posiada szeroki otwór oraz zakrętkę z otworem na rurkę co czyni go doskonałym zamiennikiem dla typowych szklanych balonów.​
  • Bezpiecznie i wygodnie — balon nigdy się nie potłucze, nie będziesz mieć też problemu z przenoszeniem go, gdy jest pełny. Specjalne dedykowane szelki ułatwią Ci to zadanie i zagwarantują bezpieczeństwo!
  • Wino pod kontrolą — przezroczysty materiał, z którego wykonany jest balon, pozwala na kontrolę zachodzącej w nim fermentacji. Skala ułatwia zaś odmierzanie i weryfikowanie ilości powstającego trunku.
  • Innowacyjna zakrętka — antypoślizgowe wypustki ułatwiją otwieranie i zamykanie, a uchwyt, przenoszenie pustego balonu. Projekt pozbawiony uszczelki sprawia, że nie gromadzi się pod nią pleśń i bakterie.
  • Kompletny zestaw - w skład zestawu wchodzi balon o pojemności 20 L, szelki, zakrętka doszczelniająca, rurka fermentacyjna, korek z otworem na rurkę, instrukcja obsługi oraz przepisy na domowe wina.

Koniec z potłuczonym szkłem i zmarnowanym nastawem. Rewolucyjny, nietłukący się balon PET 20 L to inwestycja na lata i doskonały zamiennik dla typowych szklanych balonów. Korzystanie z balonu PET jest bezpieczne, wygodne i nie różni się niczym od korzystania z jego szklanych odpowiedników. Wystarczy umieścić w nim nastaw i zamknąć zakrętką z rurką fermentacyjną. Dedykowane szelki w zestawie pozwolą na komfortowe przenoszenie balonu, nawet gdy będzie on pełny i ciężki. Skala umieszczona na balonie ułatwia weryfikowanie ilości nastawu. Szeroki otwór pozwala zaś na wygodne wyciąganie miazgi oraz czyszczenie wnętrza pojemnika. Wypustki umieszczone na zakrętce ułatwiają otwieranie i zamykanie balonu, uchwyt pozwala zaś na przenoszenie go, kiedy jest pusty. Specjalna konstrukcja zakrętki nie posiada uszczelki, nie ma więc obawy, że zgromadzi się pod nią pleśń i bakterie.

UWAGA

Nie wystawiaj balonu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ze względu na ograniczoną odporność na promienie UV.
Balon myj w temperaturze nie wyższej niż 70°C, miekką ściereczką.
Nie używaj balonu do alkoholu o stężeniu wyższym niż 70%.
W skład zestawu wchodzą:
- balon z tworzywa (PET-1) o pojemności 20 L;​ 
- szelki do przenoszenia pełnego balonu; 
- zakrętka doszczelniająca fi 100 z uchwytem i z otworem na korek;
- rurka fermentacyjna z korkiem ochronnym;
- korek z otworem na rurkę fermentacyjną;
- wkładka z opisem produktu i sprawdzonymi przepisami na domowe wina.
48 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.