Termometr z metalową oprawą 020600 - 1 - Strona główna

Termometr z metalową oprawą 020600

13,00 zł
Brutto

  • Bez rtęci - ten innowacyjny termometr zaokienny bazujący na cieczy termometrycznej pozwoli Ci na kontrolę temperatury od -50°C do +50°C
  • Trwała metalowa obudowa, chromowane uchwyty oraz wysokiej jakości nadrukowana na plastikowej podkładce skala sprawiają, że termometr będzie Cię cieszył swoją funkcjonalnością przez bardzo długi czas!
  • Bezproblemowy montaż - termometr wyposażony jest w specjalną taśmę, która umożliwia przymocowanie go bez konieczności wiercenia otworów. Jeśli jednak wolisz przykręcić go do oprawy – istnieje również taka możliwość!
  • Do każdego rodzaju okna - mocowanie termometru nie sprawi Ci problemu niezależnie czy zechcesz zamontować go do oprawy okiennej wykonanej z tworzywa sztucznego, aluminium czy drewna.
  • Minimalistyczny design - prosta budowa termometru oraz srebrna, metalowa obudowa sprawiają, że termometr świetnie zaprezentuje się w każdym oknie!

Solidny, termometr zewnętrzny z metalową oprawą to urządzenie przydatne w każdym domu! Dzięki możliwości przyklejenia lub przykręcenia przy pomocy chromowanych uchwytów, bez problemu zamontujesz go do ramy okiennej wykonanej zarówno z tworzywa sztucznego, aluminium jak i drewna. Termometr pozwala na kontrolowanie temperatury w zakresie od -50°C do +50°C z tolerancją błędu +/- 1°C i bazuje na cieczy termometrycznej, w skład który wchodzi mieszanina tołuenu (stosowanego jako rozpuszczalnik) z naftą oraz barwnik. Nie musisz się więc obawiać, że przy stłuczeniu z termometru wydobędzie się szkodliwa rtęć! Nadrukowana na plastikowej podkładce skala termometru jest bardzo wyraźna co znaczeni ułatwia odczyt temperatury. Termometr z pewnością wpasuje się idealnie w styl każdego pomieszczenia pozwalając na szybkie i łatwe poznanie temperatury panującej na zewnątrz.

Użytkowanie:

Przyklejenie termometru możliwe jest dzięki specjalnym końcówkom z taśmą klejącą. Istnieje jednak również możliwość przykręcenia termometru do ramy okna przy pomocy chromowanych uchwytów. Rozmiar termometru: 35 mm x 80 mm x 195 mm jest uniwersalnym, optymalnym rozmiarem, który sprawia, że liczby na skali są czytelne, ale termometr nie przytłacza swoją wielkością.

100 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.