Drożdże winiarskie Uniwersalne bez namnażania-20ml - 1 - Strona główna

Drożdże winiarskie Uniwersalne bez namnażania-20ml

2,80 zł
Brutto

  • Odpowiednie do wszystkich rodzajów win — drożdże w płynie UNIWERSALNE sprawdzą się do fermentacji win z owoców białych jak i czerwonych, słodkich oraz wytrawnych.
  • Gotowe do użycia — produkt jest niezwykle łatwy w użyciu i nie wymaga wstępnego namnażania. Nie ma konieczności przygotowywania tzw. matki drożdżowej.
  • Szybka fermentacja –drożdże UNIWERSALNE zapewnią szybką i stabilną fermentację oraz pełne odfermentowanie cukrów.
  • Wysoka jakość — szlachetne drożdże w płynie UNIWERSALNE pozwolą Ci na przygotowanie domowego i klarownego wina białego lub czerwonego z zawartością alkoholu do 15%!​
  • Na 25 L nastawu — jedno opakowanie o pojemności 20 ml, pozwoli Ci na przygotowanie, aż 25 L Twojego ulubionego, domowego wina owocowego!


Drożdże UNIWERSALNE bez namnażania to szlachetne drożdże winiarskie w płynie, przeznaczone do fermentacji owoców białych i czerwonych. Z ich pomocą w prosty sposób stworzysz niepowtarzalne wino z: truskawek, jabłek, gruszek, winogron, rabarbaru czy śliwek.

Drożdże te w przeciwieństwie do tradycyjnych drożdży w płynie nie wymagają wstępnego namnażania (przygotowania matki drożdżowej). Przeznaczone są do bezpośredniego użycia. Nie musisz czekać 48 godzin na ich namnożenie!

Przy ich użyciu z powodzeniem i łatwością przygotujesz więc udane wina o zawartości alkoholu do 15%. Jedno opakowanie o pojemności 20 ml wystarczy na przygotowanie do 25 L nastawu. Produkt gotowy do użycia!
 
Sposób użycia:
Przed zastosowaniem wstrząśnij saszetkę z płynem, w celu dokładnego wymieszania produktu, a następnie dodaj do naczynia z nastawem na wino o temperaturze 20-25°C.

Uwaga!
We wszystkich etapach przygotowania szczepionki drożdży zachowaj sterylne warunki.
Do optymalnego przebiegu procesu fermentacji wskazane jest dodanie pożywki: Kombi (401020) lub Kombi Vita (401030).
Najlepiej spożyć przed końcem: data ważności i nr partii na zgrzewie. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej. Produkt tylko dla enologii, nie do bezpośredniego spożycia.

Składniki:
brzeczka słodowa, woda, kwas cytrynowy, drożdże Saccharomyces cerevisiae, wodorofosforan (V) amonu.

Wymiary opakowania:
długość 7,5 cm
szerokość ok. 0,5 cm
wysokość 10,6cm.

482 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.