Gąsior Dama 5L  nakrętka - 1 - Szkło

Gąsior Dama 5L nakrętka

GRUBE WŁOSKIE SZKŁO. Może służyć jako element dekoracyjny. Podstawa gąsiora zabezpieczona jest zdejmowanym, plastikowym koszyczkiem.

Maksymalnie w jednej paczce wysyłamy 6szt.

Darmowa dostawa dotyczy tylko 1 szt paczki.

Każda kolejna jest już doliczana.

26,00 zł
Brutto

Oferujemy do sprzedaży 5-litrowy gąsiorek z grubego, włoskiego szkła. Jest on zamykany na solidną, plastikową nakrętkę. Są to nakrętki, które w przeciwieństwie do aluminiowych NIE przekręcają się.

W komplecie jest plomba oraz plastikowy koszyk.

Jest to produkt jednej z najlepszych włoskich hut, szkło jest hartowane, nie ulega łatwo uszkodzeniom!

W damie można przechowywać każdy rodzaj trunków alkoholowych: wino, piwo, destylat, nalewki, ale również soki i inne płyny.
Ten balonik może z powodzeniem służyć jako nieduże naczynie do fermentacji, zwłaszcza w sytuacji, gdy musimy dojrzewać wino "pod korek" (dokup rurkę fermentacyjną i korek 28).

Gąsiorki te to znakomity element dekoracyjny na wesele, na tzw. stół staropolski. Bimber z nich serwowany zachwyci najbardziej wymagających gości :-)

PRODUKT NOWY, PROSTU Z HUTY Z WŁOCH!

Obrazek

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

UWAGA: informujemy, iż jedynie wysyłka kurierem DPD umożliwia reklamowanie przesyłki w związku z uszkodzeniem szklanej zawartości w transporcie.

Kurierem wyślemy max 6 dam. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów istnieje możliwość dopakowania do gąsiorków innych niedużych produktów, jak np. drożdży, rurek itp., wszystko zalezne od wagi i gabarytu. W razie pytań: 600-004-802.

1130 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.