Zrębki wędzarnicze 70% olcha 30% buk - 450g KL02 - 1 - Wędliniarstwo

Zrębki wędzarnicze 70% olcha 30% buk - 450g KL02

Zrębki olchowo-bukowe KL02.
7,00 zł
Brutto

Zrębki z drewna olchowo - bukowego, drobne KLO2. Idealne do grillowania oraz wędzenia. Dzięki nim nasze potrawy zyskają wyjątkowo niepowtarzalny smak i aromat, a także złocistobrązową barwę. Doskonałe do wędzenia wołowiny, baraniny i wieprzowiny.

Pochodzą z naturalnego drewna olchowego i bukowego z terenów ekologicznie czystych. Są wolne od związków konserwujących i impregnujących. Nie zawierają frakcji pylących. Charakteryzują się optymalną dla wędzenia zawartością wody – poniżej 11%.

Waga netto: 450g

KLO2 - drobne

Sposób użycia:
Grillowanie: wokół żarzącego się węgla drzewnego ułożyć ok. 2-centymetrową warstwę zrębków – nie warto kłaść bezpośrednio na palenisku, gdyż od razu uległyby spaleniu. Grill należy przykryć pokrywą zaraz po ułożeniu potraw na ruszcie.
Czas grillowania – w zależności od wielkości i rodzaju przyrządzanego mięs, 10-30 min.
Wędzenie: w zależności od rodzaju wędzarni jaką dysponujemy, zrębki kładziemy na tacy przeznaczonej specjalnie do tego celu lub wokół żarzącego się paleniska – nie należy umieszczać ich bezpośrednio na źródle ciepła, gdyż natychmiast uległyby spaleniu. Dozowanie: 20 - 40 ml / kg mięsa.

Zrębki należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

969 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.