Garnek wielofunkcyjny z koszem i szynkowarem - 1 - Wędliniarstwo

Garnek wielofunkcyjny z koszem i szynkowarem

Uniwersalny garnek ze stali nierdzewnej z pokrywą, koszem i szynkowarem w zestawie.
Ostatnie sztuki w magazynie
140,00 zł
Brutto

Prezentowany garnek ze szklaną pokrywą został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Można go bezpiecznie używać na kuchence gazowej, elektrycznej lub indukcyjnej.

Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie dla szynkowarów o pojemności 0,8 lub 1,5kg. Dzięki specjalnemu zaprojektowaniu, garnek idealnie nadaje się do gotowania szparagów w pozycji pionowej, bez wiązania. Natomiast dołączony do garnka kosz, umożliwia szybkie przygotowanie domowych frytek lub wygodne gotowanie i odsączanie warzyw.

Wymiary garnka: 17,5 x 23,5 x 27cm

Pojemność garnka: 4L

 

W zestawie znajduje się również szynkowar o maksymalnej pojemności 1,5kg, który umożliwia przygotowanie zdrowych, parzonych wędlin domowym sposobem.

Na środku pokrywy szynkowaru znajduje się specjalny otwór na termometr. Do prezentowanego modelu można dopasować jeden z dedykowanych termometrów dostępnych w ofercie naszego sklepu.  

 

Zestaw zawiera:

- szynkowar 1,5kg,

- garnek ze stali nierdzewnej 4L,

- pokrywkę ze szkła hartowanego, z otworem odprowadzającym parę,

- kosz ze stali nierdzewnej z uchwytami.

Uwaga: przed pierwszym użyciem należy umyć w ciepłej wodzie lub zmywarce wszystkie elementy zestawu, a następnie dobrze wysuszyć. Przy użyciu garnka z szynkowarem nie należy zakrywać garnka szklaną pokrywą.  

 

Symbol produktu: 313515

2 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.