Oxi One 400g - 1 - Wino domowe

Oxi One 400g

Preparat z aktywnym tlenem przeznaczony do mycia sprzętu winiarskiego i piwowarskiego.
25,50 zł
Brutto

Preparat z aktywnym tlenem przeznaczony do mycia sprzętu winiarskiego i piwowarskiego.

Preparat przyjazny dla środowiska, bezzapachowy.

Sposób użycia:
20g wsypać do 5 litrów ciepłej wody (4 g, około jedna łyżeczka od herbaty) na 1 litr). Dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia preparatu. W tak przygotowanym roztworze możemy zanurzyć czyszczony sprzęt na 3-4 minuty. Roztworem można płukać pojemniki fermentacyjne, a także stosować z urządzeniami do dezynfekcji butelek. Na koniec czyszczony sprzęt możemy opłukać pod bieżącą wodą. Opakowanie jednorazowe.

Środki ostrożności:
Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Może intensyfikować pożar; utleniacz. Działa szkodliwie po połknięciu. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Zastosować wszelkie środki ostrożności w celu uniknięcia mieszania z innymi materiałami zapalnymi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z Ośrodkiem Zatruć lub lekarzem.


WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, nie musisz czekać, zamówienia do klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku!!

20 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.