Worek filtracyjny do nalewek - 1 - Wino domowe

Worek filtracyjny do nalewek

Worek filtracyjny na nalewki lub wina 1-1.2L
19,00 zł
Brutto

Przedmiotem sprzedaży jest worek filtracyjny przygotowany dla domowych nalewkarzy i winiarzy. Jego pojemność to 1-1,2L, jest wykonany z naturalnego materiału i nie dość, że bardzo wytrzymałego, to jeszcze nie wchodzącego w kontakt z alkoholem. Można go użyć ze słojami fi wlewu 120 mm, najlepiej z plastikową zakrętką.

Sposób użycia:
Gumkę wszytą w rant worka musimy naciągnąć na rant słoja, następnie zakładamy uchwyt zaciskowy, aby worek nie pod wpływem ciężaru wsadu nie wpadł do środka słoja. Nalewkę wlewamy tylko do głębokości worka i nasza propozycja, warto zakręcić zakrętkę, aby podczas długotrwałego filtrowania nie uciekały nam cenne aromaty. Sprawdzamy jak przebiega proces filtrowania (min. kilka godzin). W sytuacji, jak w worku pozostanie tylko osad, worek płuczemy i nalewamy kolejną porcję płynu. Koniecznie proszę zwrócić uwagę, aby worek nie był zanurzony w już odfiltrowanym trunku.

Worek jest wielokrotnego użycia, po każdym filtrowaniu płuczemy go ręcznie lub w pralce.

 

Uwaga: pokazane na zdjęciach: słój, gąsiorek oraz zacisk są elementami ekspozycji, nie są częścią sprzedawanego produktu.

655 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.