Sitko gęste fi120 - 1 - Wino domowe

Sitko gęste fi120

Sitko 12 cm jest niezwykle przydatne podczas wielu czynności związanych z przygotowywaniem nastawów lub czyszczeniem węgla aktywnego - z pewnością przyda się w warsztacie każdego mistrza.
6,00 zł
Brutto

Zakup dotyczy 1 sztuki wyjątkowo gęstego sitka fi 120 z zaczepami do filtracji nalewek i win, a także do płukania węgla aktywowanego.

Filtrowanie: - sito znakomicie spełnia rolę filtracyjną, jego głębokość spokojnie pozwala wlać sporą ilość nalewki, a solidne haczyki zawiesić na naczyniu. W przypadku wyjątkowo drobnych i uporczywych osadów niezbędne będzie wyłożenie sita tetrą lub wkładami filtrującymi.

Płukanie - węgiel aktywny: - zazwyczaj kuchenne sitka nie pozwalają przepłukiwać węgla tzw. przepływowego (co jest procesem niezbędnym przed pierwszym użyciem), ze względu na jego duże rozdrobnienie. Granulki węgla przenikają wraz z wodą i tracimy materiał. Sitko gęste fi20 perfekcyjnie spełni swoją rolę - gwarantuję, że nie zmarnujesz węgla, sprzedawanego przez nas.


Sitko jest niezwykle przydatne podczas wielu czynności związanych z przygotowywaniem wina domowego, np. odcedzaniu moszczu, zlewania do balonów - z pewnością przyda się w warsztacie każdego winiarza, piwowara i nie tylko.

Produkt z atestem Państwowego Zakładu Higieny - PZH.

Produkt polski.

956 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.