PRASA do owoców 1,8L - 1 - Wino domowe

PRASA do owoców 1,8L

Wysokiej jakości praska metalowa do uzyskiwania moszczu z każdego rodzaju owoców. Pojemność około 1,8L.

285,00 zł
Brutto

Solidna nieduża prasa z Włoch do tłoczenia moszczu.

Pamiętaj - jako bezpośredni importer z Włoch wielu produktów z naszej oferty mamy najniższe ceny za najwyższą jakość produktów. Nie kupuj tandety bez wzmocnień imitującej oryginalne włoskie produkty. U nas nie dość, że najniższa cena w Polsce, to jeszcze najsolidniejszy wyrób - nasze praski nie rozlecą się po 3-4 wyciskaniach - pełna gwarancja !!

Prasa na owoce. Solidna, wykonana z neutralnej w kontakcie z żywnością stali Inox, w wygodny i efektywny sposób pomaga uzyskać moszcz na wino.

Użytkowanie nie wymaga specjalnych umiejętności, ani dużej siły - praska nadaje się od razu do użytku po zakupie. Kręcimy do oporu, urządzenie zaczyna błyskawicznie tłoczyć moszcz. Nasza rada: aby w 100% wykorzystać moc praski, czyli uzyskać maximum moszczu, owoce (zwłaszcza twarde, jak jabłka) należy rozdrobnić oraz dodać pektopol (1-5 dni, najwygodniej podczas początkowej fermentacji w miazdze) celem zmiękczenie struktury miąższu. Pektoenzym kosztuje niewiele, a zalet ma wiele - prócz większego uzysku soku pomoże lepiej wyklarować nasze wino, zakonserwować je oraz zbudować jego głębię. Jest do kupienia w naszym e-sklepie.

Wymiary kosza zewnętrznego:
* średnica: 14,5cm
* wysokość: 11cm
* objetość: ~~ 1,8L

Wymiary kosza wewnętrznego:
* średnica: 12 cm
* wysokość: 12,5 cm
* objetość: ~~ 1,4L

Produkt wyprodukowany we Włoszech (to nie jest marna chińszczyzna).
Producent: OMAC S.R.L.

Produkt objęty roczną gwarancją.

Waga brutto: 3,2 kg


WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy w 24h, na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

934 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.