Wężyk do obciągu wina z gruszką - 1 - Wino domowe

Wężyk do obciągu wina z gruszką

Wąż do obciągu płynu znad osadu lub do przelewania go z balonu bo innego pojemnika lub butelek + pompka + akcesoria. Przewód jest wygodny, wykonany z atestowanych materiałów, nadaje się do kontaktu z żywnością.
19,00 zł
Brutto

Oferta dotyczy zestawu wężyk do obciągu wina znad osadu lub do przelewania go z balonu bo innego pojemnika lub butelek + pompka + akcesoria. Wąż jest wygodny, wykonany z atestowanych materiałów, nadaje się do kontaktu z żywnością.

Z tym produktem ściąganie znad osadu nigdy nie było tak łatwe!


Sposób użycia:
Przewód posiada pompkę, która pomaga łatwo zassać wino. Na końcu wężyka znajduje się szklana końcówka, która pozwoli nam ściągnąć wino znad osadu (dzięki dziurce wpływowej umieszczonej po środku - żadne frukty ani martwe drożdże nie zostaną zassane razem z winem) oraz obciąży wąż.

Dodatkowo otrzymasz zacisk do zamknięcia przepływu w rurce, co pozwoli nam uniknąć wielokrotnego zasysania=pompowania celem zlania do butelek.


WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

Uwaga - ze względu na obecność elementu szklanego zachęcamy do wysyłki paczką / kurierem, w liście nie zawsze może dojść cały.

868 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.