Bentonit - 500 g - 1 - Wino domowe

Bentonit - 500 g

Przykładowy producent
Oferujemy do sprzedaży bentonit, środek znany również pod nazwą klarowin. Jest to naturalny, doskonały i wyjątkowo skuteczny preparat służący do klarowania nastawów cukrowych, win, miodów pitnych lub soków.
9,00 zł
Brutto

Oferujemy do sprzedaży bentonit, środek znany również pod nazwą klarowin.
Jest to naturalny, doskonały i wyjątkowo skuteczny preparat służący do klarowania nastawów cukrowych, win, miodów pitnych lub soków.

Jest środkiem w pełni bezpiecznym. Nie wchodzi w reakcję z winem.


Waga netto: 500 g = 0,5 kg.

Charakterystyka:
Bentonit to środek odznaczający się krótkim czasem adsorpcji, wysokim stopniem klarowania, niską objętością osadu oraz dużą siłą pęcznienia. Czas działania jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju wina / nastawu, wacha się od kilkunastu godzin (zazwyczaj) do kilku dni.
Jeżeli szukasz metody super szybkiej, kup Alcotec Turbo Klar 24h.

Sposób użycia:
Dodawać do nastawu intensywnie mieszając. Po procesie pęcznienia następuje automatycznie proces sedymentacji, tj. opadania cząstek stałych na dno zbiornika. Po wytrąceniu osadu należy zatem wykonać obiąg - zlanie znad osadu.

Dawkowanie: 3 - 10 g / 10 litrów.
Skład: bentonit sodowy.
Kraj pochodzenia: Francja.
Nazwa: Bentonit E 558 C Clair T.
Produkt posiada wszelkie wymagane badania oraz atest dopuszczające go użytku spożywczego.

Bentonit kupowany w naszym sklepie to produkt trwały. Jest on świeży, suchy oraz przechowywany w chłodnych, sterylnych warunkach. Pakujemy go w szczelne strunowe torebki, aby w czasie transportu nie chłonął wilgoci oraz zachował w pełni swe właściwości. Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz 100% pełnowartościowy produkt - w razie pytań lub wątpliwości napisz, zadzwoń lub spotkaj się z nami osobiście.

Uwaga: W naszym sklepie dostępne są opakowania: 10g, 50g, 500g. Im większe opakowanie, tym bardziej atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą bentonitów.

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, nie musisz czekać, zamówienia do klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku!!

10233 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.