Węglan wapnia - 500 g - 1 - Wino domowe

Węglan wapnia - 500 g

Przykładowy producent
Węglan wapnia to naturalny minerał, doskonały i wyjątkowo skuteczny środek służący do redukcji zawartości kwasów w moszczu owocowym.
7,00 zł
Brutto

Węglan wapnia to naturalny minerał, doskonały i wyjątkowo skuteczny środek służący do redukcji zawartości kwasów w winie lub moszczu owocowym. Posiada poza tym zastosowanie w akwarystyce, przede wszystkim dla stosujących do podmian wodę RO = samodzielne uzdatnianie wody.

Waga netto: 500 g = 0,5 kg.
Wzór sumaryczny: CaCO3
Inne nazwy: E170

Sposób użycia:
6-7 g na 10 litrów wina, przy nadmiernej kwasowości czynność powtórzyć.

Produkt posiada wszelkie wymagane badania oraz atest dopuszczające go użytku spożywczego.

Węglan kupowany w naszym sklepie to produkt trwały. Jest on świeży, suchy oraz przechowywany w chłodnych, sterylnych warunkach. Pakujemy go w szczelne strunowe torebki, aby w czasie transportu nie chłonął wilgoci oraz zachował w pełni swe właściwości. Kupując u nas masz pewność, że otrzymujesz 100% pełnowartościowy produkt - w razie pytań lub wątpliwości napisz, zadzwoń lub spotkaj się z nami osobiście.

Uwaga: W naszym sklepie dostępne są opakowania: 50g, 500g. Im większe opakowanie, tym bardziej atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą węglanu.

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, nie musisz czekać, zamówienia do klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku!!
849 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.