Wężyk silikonowy 8/12 mm - 0,5 mb - 1 - Wino domowe

Wężyk silikonowy 8/12 mm - 0,5 mb

Wąż - przewód do połączeń destylator / chłodnica - odstojnik - deflegmator
5,50 zł
Brutto

UWAGA: kupujesz czysty silikon - opary nie przejdą "gumą" czy innym smrodem!


Oferujemy 0,5 metra węża silikonowego o średnicy wewnętrznej 8 mm i ściankach 2 mm (czyli 8/12 mm).

Grubość ścianki 2 mm zupełnie pozwala na swobodne wyginanie, kształtowanie, układanie i formowanie wężyka - bez obaw o jego złamanie lub zniekształcenie.

Produkt jest przystosowany do kontaktu z żywnością, alkoholem i PARĄ o wysokich temperaturach - posiada wszelkie niezbędne atesty. Stosując ten wężyk masz gwarantowaną pewność, że destylat nie zmieni swojego smaku, barwy ani zapachu - jest całkowicie neutralny w kontakcie z alkoholem.

Rodzaj użytego materiału jest najczęściej używanym przy domowej produkcji alkoholu - 100% silikon - bez żadnych domieszek (np. PCV czy igielitu)! Jeżeli szukasz wysokiej jakości przewodu do połączenia destylatora, chłodnicy lub po prostu ściągnięcia wina - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Produkt niemiecki - technologia Rausil Rehau.

Jeżeli kupisz np. 2 metry otrzymasz jeden kawałek o długości 2 metrów. Na Twoje wyraźne życzenie utniemy Ci 4 kawałki po dokładnie 50 cm każdy - prosimy jedynie o informację.

Wężyk ten posiada doskonałą elastyczność - dzięki niej możemy go nałożyć na rurkę o średnicy 8 - 12 mm i szersze! W tym celu przed naciągnięciem należy zanurzyć końcówkę wężyka na 10 sekund w gorącej wodzie, po czym wsunąć na rurkę.

Wężyk odporny na temperatury: od -60°C do +220°C

0,5 metra waży: 37 g

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

918 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.