Wężyk silikonowy 15/21 mm - 1 mb - 1 - Wino domowe

Wężyk silikonowy 15/21 mm - 1 mb

Wąż - przewód do połączeń destylator / chłodnica - odstojnik - deflegmator
26,00 zł
Brutto

UWAGA: kupujesz czysty silikon - opary nie przejdą "gumą" czy innym smrodem!


Na tej aukcji oferujemy 1 metr węża silikonowego o średnicy wewnętrznej 15 mm i ściankach 3 mm (czyli 15/21 mm).

Grubość ścianki 3 mm zupełnie pozwala na swobodne wyginanie, kształtowanie, układanie i formowanie wężyka - bez obaw o jego złamanie lub zniekształcenie.

Produkt jest przystosowany do kontaktu z żywnością, alkoholem i PARĄ o wysokich temperaturach - posiada wszelkie niezbędne atesty. Stosując ten wężyk masz gwarantowaną pewność, że destylat nie zmieni swojego smaku, barwy ani zapachu - jest całkowicie neutralny w kontakcie z alkoholem.

Rodzaj użytego materiału jest najczęściej używanym przy domowej produkcji alkoholu - 100% silikon - bez żadnych domieszek (np. PCV czy igielitu)! Jeżeli szukasz wysokiej jakości przewodu do połączenia destylatora, chłodnicy lub po prostu ściągnięcia wina - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Produkt niemiecki - technologia Rausil Rehau.

Jeżeli kupisz np. 3 metry otrzymasz jeden kawałek o długości 3 metrów. Na Twoje wyraźne życzenie utniemy Ci 3 kawałki po dokładnie 100 cm każdy - prosimy jedynie o informację.

Wężyk ten posiada doskonałą elastyczność - dzięki niej możemy go nałożyć na rurkę o średnicy 15 - 18 mm i szersze! W tym celu przed naciągnięciem należy zanurzyć końcówkę wężyka na 10 sekund w gorącej wodzie, po czym wsunąć na rurkę.

Wężyk odporny na temperatury: od -60°C do +220°C

1 metr waży: 185 g

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

73 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.