Korek do balonu z szerokim wlewem - 95/87mm - 1 - Wino domowe

Korek do balonu z szerokim wlewem - 95/87mm

Korek szerokootworowy. Pasuje do wszystkich standardowych balonów szerokootworowych.
15,00 zł
Brutto

Oferujemy 1 sztukę korka do balonu z szerokim wlewem. Korki wykonane są z najwyższej jakośći granulatu o wielkości do 6 mm.

Rozmiar: 95/87 mm x 33 mm.

TYLKO U NAS - PORADNIK GRATIS!
Do każdego zamówienia, zupełnie za darmo, dostarczamy profesjonalny poradnik "Jak zrobić wino ?". Poradnik w formie cyfrowej zostanie wysłany do każdego kupującego, który drogą e-mailową wyrazi chęć jego otrzymania. Serdecznie zapraszam - na jego podstawie nastawiłem przez kilka lat już ponad 470 litrów pysznego wina!

UWAGA: Wszystkie korki z korka portugalskiego oferowane w naszym sklepie możesz przewiercić, aby zrobić dziurkę - rurka fermentacyjna będzie pasować idealnie :-)

Kraj pochodzenia: Portugalia! (najlepszy korek w Europie).

Data ważności: nasze korki są świeże, zeszłoroczne. Mamy stałe dostawy co 2-3 tygodnie. Nie kupuj w super promocjach u niektórych Sprzedających wyprzedających stare, przeleżałe w magazynach korki, które rozkruszą się przy wyciąganiu lub będzie je trzeba wymienić po kilku tygodniach, bo gąsior będzie nieszczelny itp. Dostajesz od nas pełną gwarancję świeżości i jakości!

Jeżeli nie jesteś pewien, który rozmiar potrzebujesz, wyślij do nas e-maila z informacją o średnicy wewnętrznej szyjki balonu czy butli, szybko dostaniesz odpowiedź z pomocną radą.

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

951 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.