Wężyk silikonowy 1/3 mm - 1 mb - 1 - Wino domowe

Wężyk silikonowy 1/3 mm - 1 mb

Produkt niemiecki - 100% silikon - wąż - przewód do połączeń destylator / chłodnica - odstojnik - deflegmator.
2,80 zł
Brutto

Oferujemy 1 metr węża silikonowego o średnicy wewnętrznej 1 mm i ściankach 1 mm (czyli 1/3 mm).

Grubość ścianki 1 mm zupełnie pozwala na swobodne wyginanie, kształtowanie, układanie i formowanie wężyka - bez obaw o jego złamanie lub zniekształcenie.

Produkt jest przystosowany do kontaktu z żywnością, alkoholem i PARĄ o wysokich temperaturach - posiada wszelkie niezbędne atesty. Stosując ten wężyk masz gwarantowaną pewność, że destylat nie zmieni swojego smaku, barwy ani zapachu - jest całkowicie neutralny w kontakcie z alkoholem.

Rodzaj użytego materiału jest najczęściej używanym przy domowej produkcji alkoholu - 100% silikon - bez żadnych domieszek (np. PCV czy igielitu)! Jeżeli szukasz wysokiej jakości przewodu do połączenia destylatora, chłodnicy lub po prostu ściągnięcia wina - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Produkt niemiecki - technologia Rausil Rehau.

Jeżeli kupisz np. 3 metry otrzymasz jeden kawałek o długości 3 metrów. Na Twoje wyraźne życzenie utniemy Ci 3 kawałki po dokładnie 100 cm każdy - prosimy jedynie o informację.

Wężyk z tej aukcji posiada doskonałą elastyczność - dzięki niej wężyk ten możemy nałożyć na rurkę o średnicy 1 - 2 mm ! W tym celu przed naciągnięciem należy zanurzyć końcówkę wężyka na 10 sekund w gorącej wodzie, po czym wsunąć na rurkę.

Wężyk odporny na temperatury: od -60°C do +220°C

1 metr waży: 7 g

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

749 Przedmioty
No reviews

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.