Kapslownice do piwa

Uwarzenie piwa nie kończy procesu jego przygotowania. Własnoręcznie stworzony trunek potrzebuje jeszcze właściwego opakowania. Do tego potrzeba butelek oraz kapsli, a także narzędzi tj. kapslownice.

Kapslownica – zabezpiecz piwo szybko i wygodnie

Zastosowanie tego typu sprzętu pozwala na szczelne zamknięcie każdej butelki z piwem, tak by nie straciło ono swoich podstawowych właściwości, było świeże i zdatne do spożycia w dłuższym przedziale czasu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo proste kapslownice dwuramienne oraz wygodniejsze w użyciu kapslownice stołowe, które zapewniają większy komfort pracy. Zakup tego drugiego rodzaju narzędzi polecamy zwłaszcza tym osobom, które warzą wiele litrów piwa i potrzebują zapieczętować dziesiątki lub setki butelek w krótkim okresie czasu – zastosowanie kapslownicy stołowej wpłynie na znaczne skrócenie czasu pracy.

Aktywne filtry

Kapslownica młotkowa

23,58 zł
Availability: 977 In Stock
Przeznaczona do kapslowania butelek kapslami o wymiarze fi 26mm. Do uderzania zaleca się stosowanie młotka gumowego, stawiając wcześniej butelkę np. na ścierce/kocu w celu zamortyzowania uderzenia

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.