Osłonki białkowe i jelita

Nawet najlepsza kiełbaska wiele straci, jeśli osłonka w którą zostanie włożona nie jest wysokiej jakości. Po co więc tak ryzykować i marnować potencjał przyrządzonej w domu mięsnej pychotki skoro można w tym miejscu dostać osłonki białkowe i jelita spełniające nawet wysokie wymagania. Do naszej oferty trafiają tylko i wyłącznie wysoce wyselekcjonowane produkty. Nie zależy nam na tym, by poszerzać bez końca asortyment – celem naszym jest zaoferowanie sprawdzonych rozwiązań, które będą kompletną odpowiedzią na potrzeby wędliniarzy.

Wędliniarstwo na miarę mistrzów

Właśnie dlatego w niniejszej propozycji można dostać naprawdę dobre propozycje. Nasze osłonki białkowe nadają się nie tylko do parzenia czy wędzenia, ale są też idealne do przygotowania kiełbasek na zimno. Szynkowa czy krakowska z ich udziałem to rozkosz dla podniebienia i łatwość przyrządzania. Jelita jakie proponują zachwycą nawet koneserów wędliniarstwa. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą wysokiej jakości propozycją!

Aktywne filtry

Osłonka białkowa do kiełbas 4m fi55

13,01 zł
Availability: 953 In Stock
Osłonka białkowa wędliniarska do kiełbas - do parzenia, wędzenia - również na zimno. Pozwala na samodzielne przyrządzanie wyśmienitych wędzonych lub parzonych wędlin takich jak: żywiecka, krakowska, szynkowa, oraz kiełbas długo dojrzewających.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.