Biowin

Biowin to znana i ceniona polska firma, obecna na rynku browarniczo-spożywczym od niemal 40 lat. Drożdże gorzelnicze Biowin są przeznaczone zarówno do zastawów cukrowych, jak i zacierów z ziemniaków, pszenicy, żyta, jęczmienia, kukurydzy i melasy. Każde opakowanie zawiera dokładną instrukcję dotyczącą ich prawidłowego stosowania.

W poniższym katalogu znajdą Państwo m. in. drożdże Turbo Grappa Yeast i Turbo Whiskey. Te pierwsze mogą być użyte zarówno jako drożdże winiarskie jak i drożdże gorzelnicze, ponieważ bardzo skutecznie uwydatniają aromat owoców użytych do fermentacji. Z kolei Turbo Whiskey to, jak sama nazwa wskazuje, preparat przeznaczony do nastawów zbożowych. Obydwa szczepy drożdży są wysoko alkoholizujące i zapewniają szybką fermentację. Opakowania zawierają też wystarczające ilości pożywek, witamin i mikroelementów, wobec czego nie wymagają uzupełniania innymi preparatami.

Drożdże to podstawowe akcesoria winiarskie, bez których produkcja wina nie może się udać. Produkty Biowin dają gwarancję wysokiej jakości, niezależnie od tego czy produkujemy wino domowe, czy też stawiamy na mocniejsze trunki. W obydwu przypadkach końcowy efekt będzie więcej niż satysfakcjonujący.

Aktywne filtry

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.