W Sieci jest wiele e-sklepów zajmujących się sprzedażą asortymentu około alkoholo-domowego, dlaczego wybrać akurat nas? Oto kilka istotnych faktów, które być może przekonają Państwa, że warto nam zaufać:

 

  • Szybka wysyłka - zakupy w większości przypadków wysyłamy w ciągu 24-48 h (w praktyce towar zamówiony do godziny 12.00 kurierem lub priorytetem przeważnie znajduje się na drugi dzień u Klienta!). Posiadamy własny magazyn, nie handlujemy towarem, którego nie mamy na stanie.

 

  • Znajomość tematu - tradycja winiarska w naszej rodzinie sięga 4 pokoleń - robimy i umiemy robić wina i inne domowe trunki - w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości natury praktycznej na pewno pomożemy.

 

  • Dobre ceny - samodzielnie importujemy dużą część naszego asortymentu, dzięki czemu staramy się mieć zawsze niskie i uczciwe ceny.

 

  • Sumienność i uczciwość - nie jesteśmy anonimowi, jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy paragony i faktury VAT, płacimy podatki, a przy odbiorze osobistym możesz spotkać nas na żywo. Kupując u nas masz pewność, że dostaniesz zakupiony towar bez żadnych problemów.

 

  • Dyskretna przesyłka - mając na względzie Państwa komfort, każda przesyłka z naszego e-sklepu zapakowana jest w bąbelkową kopertę lub karton owinięty folią stretch. Żaden jej element nie sugeruje zawartości.

 

  • Zakupy bez ryzyka - zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji i ochronę danych osobowych - szanujemy prywatność naszych Klientów. Państwa dane służą jedynie do realizacji zamówienia i są odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.