Karmel - barwnik 20ml

5,69 zł

Barwnik służący do dobarwiania alkoholi.

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Korzystamy tylko z sprawdzonych firm które obsługują płatności.

  Zasady dostawy

Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę swoich towarów

  Zasady zwrotu

Uczciwy proces zwrotów i reklamacji produktów

Guarantee safe & secure checkout

Barwnik karmelowy pochodzenia naturalnego - został zrobiony z cukru. Służy do dobarwiania alkoholi - jeżeli chcesz, żeby Twoja whisky, żubrówka, dębówka, rum itd. nabrały pełniejszej, ciemniejszej barwy - trafiłeś idealnie.

Począwszy od małych ilości, barwa zmienia się od jasno żółtego, poprzez jasno brązowy, brązowy, a kończy na bardzo ciemno brązowym, zbliżonym wręcz do czerni.

Użycie: Od 0,05 ml na 1L trunku (jasno żółty) do 4ml na 1L trunku (brązowy). Aby uzyskać bardzo ciemny brąz/czerń zalecamy ilości 5-10ml na 1L trunku. Celem dokładnego odmierzania proponujemy stosowanie wygodnej pipety - jest ona dostępna u nas w sprzedaży - kliknij.

Oznaczenie: E150A
Producent: Gert Strand AB - Prestige
Kraj pochodzenia: Szwecja
Zawartość buteleczki: 20 ml

Obrazek

Kilka słów o marce Prestige:
Szwedzi są prawdziwymi mistrzami, jak chodzi o produkcję zaprawek smakowych. Lata doświadczeń pozwoliły opracować im takie naturalne metody przygotowywania esencji, w których bazując na ekstraktach i wyciągach ekologicznych z ziół i owoców nie stosują chemii wcale lub dodają jej niezbędne minimum! Odpowiednie proporcje użytych składników pozwalają zachować maksimum świeżości i trwałości przygotowanych napitków. Zaprawki Prestige są produkowane w milionach sztuk i możemy je znaleźć w barach i gorzelniach na całym świecie.

Obrazek

Waga brutto: 75 g (+ waga opakowania)

WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

12 Przedmioty

Opis

waga opakowania
0.085

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.