Sitko GĘSTE do filtracji i płukania węgla fi 200

10,57 zł
Sitko 20 cm jest niezwykle przydatne podczas wielu czynności związanych z przygotowywaniem nastawów lub czyszczeniem węgla aktywnego - z pewnością przyda się w warsztacie każdego mistrza.
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Korzystamy tylko z sprawdzonych firm które obsługują płatności.

  Zasady dostawy

Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę swoich towarów

  Zasady zwrotu

Uczciwy proces zwrotów i reklamacji produktów

Guarantee safe & secure checkout

Zakup dotyczy 1 sztuki wyjątkowo gęstego sitka fi 200 z zaczepami do filtracji nalewek i win, a także do płukania węgla aktywowanego.

Filtrowanie: - sito znakomicie spełnia rolę filtracyjną, jego głębokość spokojnie pozwala wlać sporą ilość nalewki, a solidne haczyki zawiesić na naczyniu. W przypadku wyjątkowo drobnych i uporczywych osadów niezbędne będzie wyłożenie sita tetrą lub wkładami filtrującymi.

Płukanie - węgiel aktywny: - zazwyczaj kuchenne sitka nie pozwalają przepłukiwać węgla tzw. przepływowego (co jest procesem niezbędnym przed pierwszym użyciem), ze względu na jego duże rozdrobnienie. Granulki węgla przenikają wraz z wodą i tracimy materiał. Sitko gęste fi20 perfekcyjnie spełni swoją rolę - gwarantuję, że nie zmarnujesz węgla, sprzedawanego przez nas.


Sitko jest niezwykle przydatne podczas wielu czynności związanych z przygotowywaniem wina domowego, np. odcedzaniu moszczu, zlewania do balonów - z pewnością przyda się w warsztacie każdego winiarza, piwowara i nie tylko.

Produkt z atestem Państwowego Zakładu Higieny - PZH.

Produkt polski.

Kolbiarz
10240 Przedmioty

Opis

waga opakowania
0.1

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.