Zrębki wędzarnicze do ryb 650g, KL 8

5,85 zł
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Korzystamy tylko z sprawdzonych firm które obsługują płatności.

  Zasady dostawy

Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę swoich towarów

  Zasady zwrotu

Uczciwy proces zwrotów i reklamacji produktów

Guarantee safe & secure checkout

Do wędzenie i grillowania - zrębki świetnie sprawdzą się zarówno w balkonowych, jak i ogrodowych wędzarniach, z powodzeniem użyjesz ich również, przygotowując mięso na grillu.

Idealna kompozycja do ryb - specjalnie dobrana mieszanka zrębków sprawi, że Twoje wędzone lub grillowane pstrągi, dorsze, karpie, łososie itp. zyskają niepowtarzalny smak, aromat i kolor. 

Do generatorów dymu - uniwersalna wielkość zrębków sprawia, że z powodzeniem wykorzystać możesz je w generatorach dymu, umożliwiających między innymi wędzenie na zimno.

100% naturalnego drewna olchowo-dębowego - zrębki są wolne od związków impregnujących i konserwujących, nie zawierają frakcji pylących. Są bezpieczne dla zdrowia.

Produkt polski - kupując oferowane zrębki wędzarnicze do ryb wspierasz gospodarkę krajową.


Kluczowym elementem procesu wędzenia jest dym uzyskany ze spalania drewna (w formie zrębków) z drzew liściastych.

W zależności od produktu przeznaczonego do wędzenia czy grillowania należy wybrać odpowiedni rodzaj zrębków. Najlepsze efekty uzyskuje się wykorzystując mieszane zrębki.

Jeśli zastanawiałeś się jakich zrębków najlepiej użyć do wędzenia czy grillowania ryb, dłużej już nie musisz. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnie dobraną kompozycję zrębków, która sprawi, że Twoje wędzone pstrągi, dorsze, karpie, łososie itp. zyskają niepowtarzalny smak, aromat oraz piękny, ciemnożółty przechodzący w brąz kolor. Zrębki wydzielają optymalną ilość dymu (m.in. dzięki odpowiednio niskiej zawartości wody – poniżej 11%).

Zrębki są dedykowane przede wszystkim do ryb, ale sprawdzą się także do przygotowania mięs.
W ofercie dostępne również zrębki do wieprzowiny i drobiu.


Sposób użycia:

  • Wędzenie: w zależności od rodzaju wędzarni, jaką dysponujesz, umieść zrębki na tacy przeznaczonej specjalnie do tego celu, albo też wokół żarzącego się paleniska lub przy grzałce – nie umieszczaj ich bezpośrednio na źródle ciepła, gdyż natychmiast ulegną spaleniu.
  • Grillowanie: wokół żarzącego się węgla drzewnego ułóż dwucentymetrową warstwę zrębków – nie umieszczaj ich bezpośrednio na palenisku, ponieważ natychmiast ulegną spaleniu. Grill przykryj pokrywą od razu po ułożeniu potraw na ruszcie. Czas grillowania – od 10 do 30 minut (zależnie od wielkości i rodzaju przyrządzanego mięsa).
  • Wędzenie / grillowanie z generatorem dymu: użyj zrębków zgodnie z instrukcją dołączoną do generatora.

2394
100 Przedmioty

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.