Drożdże winiarskie SpiritFerm Bayanus 10g pożywka 10g

4,88 zł
Uniwersalny pakiet drożdży winiarskich na 25-50L nastawu
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Korzystamy tylko z sprawdzonych firm które obsługują płatności.

  Zasady dostawy

Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę swoich towarów

  Zasady zwrotu

Uczciwy proces zwrotów i reklamacji produktów

Guarantee safe & secure checkout

Oferujemy do sprzedaży mega zestaw: znakomite i wyjątkowo skuteczne drożdże aktywne Bayanus G-995 + bardzo dobra pożywka winiarska. Pakiet na 25-50L wina!

Charakterystyka:
Bayanusy to włoskie drożdże przystosowane do trudnych fermentacji. Podstawową ich zaletą jest niska temperatura pracy - nawet od 9°C. Alkoholizują do 18%. Ze względu na swoją uniwersalność i inne zalety (szybkie i pewne wytwarzanie win białych i czerwonych), bayanusy to szczep najczęściej używany w do fermentacji głównej oraz wtórnej. Z powodzeniem mogą być także używane do fermentacji zacierów oraz miodów pitnych.

Pożywka to podstawa dla rozwoju drożdży winiarskich i gorzelniczych. Pozwala ona znacząco skrócić czas fermentacji i zapewnia prawidłowy jej przebieg, zwłaszcza w warunkach ekstremalnych. Ułatwia ponadto proces wznowienia fermentacji.

Zestaw ten zapewni niezbędne składniki potrzebne do prawidłowej winifikacji każdego nastawu owocowego.

Obrazek

 

Sposób użycia:
Drożdże rozpuścić w osłodzonej wodzie 30°C. Czas rehydracji wynosi do 15-30 minut. Roztwór dodać wraz z pożywką do nastawu owocowego intensywnie mieszając. Temperatury roztworu oraz nastawu powinny być takie same.

Data ważności: wysyłamy produkty z najdłuższymi datami ważności na rynku, nawet do 2-4 lat. Sprzedajemy ten towar od dawna, mamy regularne dostawy bezpośrednio od producenta co 2-3 tygodnie! Dostajesz od nas pełną gwarancję świeżości i jakości!


WAŻNE: wszystkie produkty posiadamy na magazynie, zamówienia do Klientów wysyłamy na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku.

Chcesz szybko dostać produkt do domu - KUP U NAS !!

SpiritFerm
1054 Przedmioty

Opis

waga opakowania
0.025

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.